Hakkımızda

EduHouse Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2013 yılının başında yurtdışı eğitim ve kariyer alanında hizmet almak isteyen adaylara danışmanlık hizmeti vermek için kurulmuştur. Çok yeni bir kuruluş olmamıza rağmen, firmamızın çalışanlarının sahip olduğu bilgi ve deneyim ile adaylarımıza en doğru, güvenilir ve kaliteli danışmanlık hizmetini vermek en temel amacımızdır.

İlk adım olarak İspanya ile başlayan EduHouse, yeni dönemlerde daha fazla ülke seçeneği ile adaylarına danışmanlık hizmeti verecektir. Günümüz koşullarına uygun olarak, en detaylı bilgiyi adaylarımıza sunmak amacıyla danışmanlık hizmeti verdiğimiz her alanda en geniş altyapıyı kuruyoruz.

Genç ve dinamik bir kurucu kadrosuna sahip olan EduHouse’un en büyük avantajı, çalışanlarının sahip olduğu taze tecrübe ve bilgilerdir. Eğitim ve kariyer yolunda karar verirken size en iyi seçenekleri sunacak insanların bu konuda en çok tecrübe ve bilgiye sahip olan insanlar olduğunu biliyoruz.

Misyonumuz, yurtdışında eğitim almayı planlayan adayların başarısı için deneyim ve tecrübelerimiz ile karar aşamasından son aşamaya kadar bütün süreçleri öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz, yurtdışında eğitim ve kariyer alanındaki bütün olanakları adaylarımıza her bir adımda daha ileriye gidecek şekilde sunmak ve danışmanlık hizmeti vermek.

NEDEN EDUHOUSE ?

EduHouse olarak temel farklılığımız, birçok eğitim danışmanlığı gibi farklı ülkelerde az seçenek sunmak yerine başlangıçtan itibaren danışmanlık verdiğimiz ülkelerde bütün seçenekleri öğrencilere sunmaktır. Kadromuzda bulunan çalışanlarımız kendi alanlarında sahip oldukları tecrübe ve bilgi ile sizlere eğitim ve kariyer alanında her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Çalışanlarımız, ilgili oldukları ülkelerde yaşayan ve orada eğitim görmüş insanlardır. Bu farklılık, sizlere en yeni ve doğru bilgileri vermekte ve güncel gelişmeleri takip etmekte yardımcı olmaktadır.

Hakkımızda” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir